Конфіденційність

Компанія, довіра наших клієнтів, за це у нас завжди "рот на замке")))

 

Інтимність ваших покупок для нас означає не тільки те, що ви виберете в нашому магазині найкращі секс-аксесуари, але і те, що це будуть ваші особисті покупки, які стосуються тільки вас. Саме тому для нас, як і для вас, так важливо зберігати всю інформацію про замовлення і дзвінках в таємниці від сторонніх.
Ми нікому не розповідаємо про ваші покупки - можете бути в цьому впевнені. Наші кур'єри доставляють всі ваші замовлення в непрозорих пакетах, без вказівки вмісту. Ну і звичайно ж, ми не кричимо на всю вулицю про те, що приїхав кур'єр з секс-шопу. Тому ви можете сміливо замовляти доставку як на будинок, так і на роботу - ми зробимо все, щоб ваші інтимні покупки залишилися частиною виключно вашого особистого життя.
Коли ми відправляємо посилки Новою поштою, ми також запаковуємо усі товари в непрозору упаковку і стандартні поштові ящики, а в поле "Відправник" пишемо ім'я приватної особи, а не компанії. Можете бути впевнені, що співробітники вашого відділення ні про що не дізнаються, якщо ви самі їм не захочете розповісти, яку класну штуку ви купили у нас в магазині!
Після замовлення на сайті ви отримаєте інформацію з підтвердженням вашої замовлення, але не більше того. Ви можете підписатися на нашу розсилку новин і акцій, щоб стежити за тим, що відбувається в світі сексу, а при бажанні ви можете в будь-який момент відписатися від розсилки.

Выберите размер