Pjur

Каталог
Каталог

Відчувай по-справжньому. Це слоган повністю відображає філософію бренду pjur (“пьюр”) з Німеччини. 
pjur починався як сімейний бізнес у 1995 році, а майже 30 років потому його знають у всьому світі.
Сьогодні лінійка марки – це більше 60 позицій, серед яких силіконові лубриканти та гель-змазки на водній основі, анальні змазки, лубриканти для чутливої шкіри та продукти для посилення чутливості. 
Бренд орієнтується на людей, які цінують якість, здоров’я та прагнуть покращити свій сексуальний добробут і зробити інтимне життя більш розкутим.
До речі, саме pjur розробив перший у світі лубрикант на основі силікону!

Чому pjur?

  • майже 30 років на ринку – компанія працює з 1995 року
  • висока якість відповідно до внутрішніх стандартів компанії та найсуворіших вимог ЄС та США
  • виробництво в Німеччині

Навіщо мені лубрикант?

  • Оргазм!!! Дослідження показують, що як мінімум 50% жінок і чоловіків швидше і легше досягають оргазмів із використанням лубриканта. 
  • Ти любиш анальний секс. В анусі немає природного змащення, тож без спеціальної змазки не обійтись. Анальна змазка pjur незамінна для вільного руху, більшої свободи задоволень і протидії мікротравмам.
  • Ти любиш експерименти. Комфорт вільного руху живить жагу до експериментів. Тож якщо ти не втомлюєшся відкривати нові горизонти, тримай лубрикант під рукою.
  • Ти за комфорт у ліжку. Змазки запобігають зайвій сухості та травмуючому тертю, неприємним відчуттям і болю та забезпечують легкість руху задля задоволення. Різницю відчувають 85% жінок.
  • Твій пеніс вражає розмірами. Великі габарити можуть створювати дискомфорт при проникненні, особливо при перших зустрічах, тож варто подбати про додаткову змазку.
  • Ти використовуєш презерватив. Лубрикант запобігає пошкодженню презерватива, тож потурбуйся про безпеку і задоволення. 

 TIP! Нанеси змазку на презерватив, щоб полегшити проникнення. А також спробуй його всередині презерватива для більшого спектру відчуттів.

F.A.Q.  

Чи безпечні лубриканти pjur?

Усі продукти марки пройшли дерматологічні тести і відповідають санітарним нормам ЄС, а також вимогам FDA (США) та TGA (Австралія). Вони безпечні для шкіри та слизових і не шкодять при випадковому ковтанні.

Чи можна використовувати лубриканти pjur разом з презервативами?

Так. Гель-змазка pjur та силіконові змазки проходять відповідні тести і безпечні для латексних презервативів. 

Чи можна користуватися змазками pjur разом із секс-іграшками?

Так. Після тривалих тестів провідні виробники секс-іграшок підтвердили, що силіконові лубриканти та гель-змазка pjur безпечні для іграшок.

Чи можу я завагітніти зі змазками pjur?

Лубриканти pjur не мають сперміцидного ефекту і не впливають на здатність завагітніти. Їх використання також є безпечним під час вагітності і годування грудьми.

Змазки для сексу pjur, такі як pjur analyse Me, pjur Basic, pjur Original можна купити у Києві або замовити онлайн з конфіденційною доставкою по Україні. 

arrow До початку

Підтримка

Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання стосовно продуктів та сервісу.

У чаті
Viber чи Instagram
По e-mail
shop@vposteli.ua
Телефон або SMS
+38 068 609 20 10
+38 063 609 20 10

Щодня з 10:00 до 18:00