Shunga

Каталог
Каталог

Історія бренду Shunga Erotic Art розпочалася в Канаді у 2000 році, коли пара митців, дизайнер та парфюмер, надихнулася японським мистецтвом еротичної гравюри шунга та заснували інноваційний бренд інтимної косметики.
Shunga прагне перетворити сексуальні практики кожної пари на високе мистецтво за допомогою розвитку чуттєвості та урізноманітнення прелюдій. 

Для цього у бренду є широка лінійка захопливих продуктів:

  • збуджуючі ароматичні олії
  • набори Shunga

  • масажні свічки Shunga

  • креми, олії та набори для еротичного масажу,
  • гелі для посилення чутливості Shunga Dragon,

  • косметика для душу та ванни з афродизіаками,
  • їстівні пудри та фарби для тіла,
  • ароматні лубриканти, сумісні з іграшками та презервативами,
  • а зараз – ще й лінійка інтимних масажерів.

Коли у спальні з’являється Shunga, там більше немає місяця поспіху та автоматизму. Час зникає, сумніви розвіюються, лишається сама насолода.
Наприклад, ароматна масажна свічка Shunga на соєві основі з натуральними оліями здатна перетворити звичайний вечір на захопливий досвід. Гра розпочинається поступово, із запалювання самої свічки. І поки пристрасть набирає обертів, свічка розтоплює олії, перетворюючись у теплу рідину для приємного масажу, яка лишає шкіру ніжною та шовковистою.
Разом з Shungа сексуальне життя набуває нових вершин чуттєвого та естетичного задоволення. 

Shunga як подарунок

Продукти бренду стануть прекрасним подарунком для близької людини. Адже це ідеальна комбінація вишуканого дизайну у східному стилі та дорогоцінного вмісту, що промовляє краще за слова. 
Наприклад, набір Shunga для оральних прелюдій пообіцяє час для взаємних задоволень без поспіху.
Їстівна фарба Shunga зі смаком гіркого шоколаду та спеціальним пензлем для малювання по тілу віщує новий надзвичайно чуттєвий досвід.
Збуджуючий крем для пари Shunga Dragon з ефектом льоду та полум’я показує, що ви готові до спільного підкорення нових вершин сексуальних задоволень. 
До речі, крем Shunga Дракон без смаку та запаху є одним з бестселерів і нашою постійною рекомендацією тим, хто хоче додати нових нот у свої найкращі сексуальні практики. 
Якщо час натякнути про свої бажання, час замовити Shunga онлайн з доставкою по Україні або купити в Києві з детальною консультацією.

arrow До початку

Підтримка

Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання стосовно продуктів та сервісу.

У чаті
Viber чи Instagram
По e-mail
shop@vposteli.ua
Телефон або SMS
+38 068 609 20 10
+38 063 609 20 10

Щодня з 10:00 до 18:00